IPF Sp. z o.o Sp.k
obecnie dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko:

Fizjoterapeuta/tka

Zakres obowiązków:
- rehabilitacja pourazowa
- masaże fizjoterapeutyczne
- opieka nad pacjentem

Wymagania

- dyplom licencjata lub magistra fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej
(mile widziane w języku niemieckim),
- mile widziane doświadczenie w zakresie fizjoterapii (praktyki, staże, zatrudnienie),
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,
- dyspozycyjność do wyjazdu do pracy do Niemiec,
- życzliwe podejście do pacjenta, cierpliwość, przyjacielskie usposobienie,
- umiejętność szybkiej adaptacji do nowych warunków pracy,
- prawo jazdy kat. B - mile widziane

Oferujemy:
- umowę o pracę - na polskich lub niemieckich warunkach
- pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów,
- organizację wyjazdu oraz zakwaterowanie,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- opiekę koordynatora.

Kontakt:

CV z dopiskiem "Fizjoterapeuta" prosimy przesyłać na adres: paulina.najewska@ipf.jobs